web sitesi kurma
web sitesi kurma web sitesi kurma web sitesi kurma web sitesi kurma web sitesi kurma
web sitesi kurma web sitesi kurma web sitesi kurma
web sitesi kurmak web sitesi kurmak web sitesi kurmak web sitesi kurmak

 

 

Firma Web Sitesi Hazırlama Paketleri

Faaliyet alanları ile ilgili site hazırlamak isteyen firmalar için aşağıdaki paketler oluşturulmuştur

 

1. Giriş Paketi (Giriş Web Sitesi Açma)
Hemen bir web sitesi açmak ve ismini hemen almak isteyen firmalara uygundur.  Geçici veya sürekli olarak kullanılabilecek pratik çözüm paketidir.

Firmanın web adresinin firma adına alınması işlemini yürütmeyi, firmanın kendi internet adresi (www.firmaadi.com) ile açılmış 1 adet e-posta hesabını; iletişim bilgileri, isim, logo vb bilgilerin olacağı 1 adet giriş web sayfası hazırlama dahildir.

 

-isim (www.firmaadi.com biçimindeki internet adresi)
-1 Adet giriş web sayfası
-10 MB sunucu web alanı
-Aylık 1000 MB Data Aktarım (Bant Genişliği)
-1 adet eposta hesabı

Yıllık 100 TL

Not: Bu paket, web adresini hemen almak ve kendi e-mail adresini kullanmak isteyen firmalar içindir. Bu paket geniş ölçekli çalışmalar için yeterli değildir.  Firmalar isterlerse ileri dönemlerde geniş ölçekli paketlere yükseltme yapabilir.

 
2. Firma Standart Paketi

Site hazırlama isteğinde olan küçük ve orta ölçekli firmalar için oluşturulmuştur. Firma adresinin alınması işlemini yürütmeyi, yer sağlanmasını , mail hesaplarının açılmasını kapsamaktadır.

Bu pakette trafik yoğunluğuna göre tolerans gösterilmektedir. Örneğin 10 yerine gerektiğinde 15 email  kullanılabilir, veya 100 MB yer ihtiyaç durumunda 120 MB olabilecektir. 

 

-isim (www.isim.com biçimindeki internet adresi)
-100 MB sunucu web alanı
-Aylık 5000 MB Data Aktarım (Bant Genişliği)
-10  adet eposta hesabı

Yıllık 450 TL

Not: Bu paket web sayfalarını kendisi hazırlayan veya farklı kişi ve kuruluşlara hazırlatmış olan firmalar içindir.  Sayfaları hazırlama dahil değildir. Talep edilirse,  web sayfaları ezgiNet tarafından hazırlanabilmektedir.

 

 

3. Özel Çalışma Paketi
Bu paket küçük ve orta ölçekli firmalar içindir. Firmaya  web adresi (www.firmaadi.com) alma işlemlerinin yürütülmesini, web sunucu sağlama,  gerektiği miktarda email adresi açılması işlemlerini içermektedir.

Bu pakette ihtiyaçların saptanması üzerinden yola çıkılarak, firma web sayfaları firma kimliğine, faaliyet alanına ve ihtiyaçlarına göre uygun biçimde tasarlanacaktır. Grafik tasarım, sayfa hazırlığı ve uygulama geliştirme maliyetleri ayrıca belirlenmektedir.

 

Yıllık 750 TL

 

4. Bütünsel Yönetim paketi
Bu paket,  gelişmeyi, büyümeyi  hedefleyen küçük ve orta ölçekli firmaları kapsamasının yanı sıra , web teknolojisini,  faaliyet alanında iyi bir şekilde kullanmak isteyen "büyük ölçekli"  firmalar içindir.  Bu yüzden "bütünsel yönetim paketi" en geniş kapsamlı pakettir.

Web sitesi için alan adı alma, web sunucu sağlama, web sayfası hazırlama, güncelleme, site yönetimi, teknik takip, programlama, fikir oluşturma, proje geliştirme konularını ve site optimizasyonu,  google çalışmaları gibi alanları  içermektedir. 

 

Yıllık maliyet ve uygulama maliyeti:  özel olarak belirlenir

Grafik Tasarım, İçerik: © 2007, Mayıs
Yasal Haklar Uyarısı