web tasarım
web tasarım web tasarım web tasarım web tasarım web tasarım
web tasarım web tasarım web tasarım
web tasarım web tasarım web tasarım web tasarım

 

Web Sayfası Hazırlama ve Web Tasarım

Web tasarım bir kaç açıdan önemlidir.

Bu unsurların her biri web sitesinin başarısını etkileyecek olan unsurlardır.  Bu unsurlar dikkate alınmadığında, üzerinde pek düşünülmeyen noktalarda olumlu veya olumsuz etkiler ortaya çıkabilmektedir.

Örneğin sade bir web tasarım ziyaretçiler açısından kullanım kolaylığı yaratacaktır.  Profesyonel bir web tasarım ise işinizi ne kadar ciddiye aldığınızın göstergesi olacaktır. Web tasarım yerleşim düzeni ise sitenizin içeriğine erişimi kolaylaştıracaktır.

Diğer yandan, web tasarım çalışması için seçilen yol  sitenizin google gibi arama makinaları performansını kötü etkileyecektir. Örneğin; göze çok hoş gözüken ve "flash" ile hazırlanmış bir web tasarım google tarafından algılanmayabilir.  Ayrıca flash temelli web tasarım uygulamaları geç açılabildiği için ziyaretçilerin sitenizi terketmesine neden olabilmektedir. 

Bir web sitesi kurmak ve internette yerinizi almak istediğinizde web tasarımı konusuna özen gösterilmesi gerekir.

Bu nedenle, ezgi.NET gerek bireysel gerekse kurumsal içerikler için  web tasarım çalışması yaparken yukardaki temel web tasarım ilkelerine bağlı kalmayı benimsemektedir..

Web tasarım  çalışmalarında, ezgiNet sizin isteklerinizi ve web tasarımı konusundaki teknik ölçütleri bir araya getirerek değerlendirmekte, elde edilebilecek en iyi çözümü üretmektedir.  Böylelikle, firma, kurum ve kuruluşlar için faaliyet alanına uygun, kurumsal kimliği yansıtan, profesyonel tasarımlar geliştirirken. diğer yandan, web tasarım esnasında teknik sayılabilecek bir çok ayrıntıya özen göstererek sitenizin faydalı olmasını sağlayacak çözümler üretmektedir.

 


Grafik Tasarım, İçerik: © 2007, Mayıs
Yasal Haklar Uyarısı